2024

JAK MI INTERNET POMOHL V ROCE 2020

Ahoj, rozhodl jsem se zapojit do soutěže a říct taky svůj příběh. Můj pohled na rok pandemie si můžete pustit v SR Podcastu :-). Povím vám v něm mimo jiné jak jsem se naučil spolupráci, trpělivost a to že se všichni učíme celý život.

Budu rád za každý pozitivní ohlas, moc si toho vážím.

#whatsyourstory #onlinesvetembezpecne #bezpecnenanetu

INTERNET JAKO MOTIVACE

V tomto videu jsem se pokusil znázornit jak probíhal můj rok 2020. Ze začátku jsem vše viděl negativně ale postupem času jsem si začal uvědomovat, že tato doba může být i dobrá. Díky internetu jsem mohl sledovat velké množství videí o tom jak správně fotit, natáčet a stříhat videa. Tyto vědomosti jsem následně začal vyžívat a tvořit. Nyní je tvorba videí můj nejoblíbenější koníček, kterým trávím nejvíce volného času. Díky internetu se mi také dostává velké množství motivace, kterou čerpám z videí od známých tvůrců.

Přežiju bez internetu?…a ostatní?

Kdyby zmizel internet, největší dopad by to mělo na mladistvé, ale taky celkově na světový business. Ale my jsme se to snažily pojmout vtipnější formou. A proto vám přinášíme naše exkluzivní video, na kterém jsme se trošičku ztrapnily, ale co bychom pro vás neudělaly. Přejeme krásně prožitý zážitek 🙂